Çevremiz ve Aktiviteler

Akyarlar ve Karaincir Plajları’nda bulunan su sporları işletmeleri şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır.  Siz de sürat teknesi ile Bodrum’a gidebilir, Jet ski, Muz, Ringo, Sonar’da tatilinize adrenalin katabilirsiniz. Akyarlar ve Karaincir Su Sporları Merkezleri’ndeki tüm aktivitelerden pansiyonumuz misafirleri %10 indirimle faydalanmaktadır.

-Ayrıca yine Akyarlar ve Karaincir’den kalkan günlük gezi teknelerinden, kendi grubunuz için özel tekne kiralayabilir veya başka bir gruba dahil olarak Bodrum’un masmavi koylarını keşfedebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz teknelerle yapacağınız turlarda da yine %10 indirim kazanacaksınız.

bodrumkale

-Pansiyonumuza beş ve on dakika yürüme mesafesinde iki adet süpermarket bulunmaktadır.  Tam karşımızda da yerli bir market bulunmaktadır.

-Perşembe günleri Akyarlar’da yerli ve doğal, taze meyve, sebze bulabileceğiniz pazar kurulmaktadır.

-Pansiyonumuza araba ile iki dakika, yürüyerek 10-15 dakika mesafede; sağlık ocağı, eczane, postane, cami ve akşamları incik boncuk  bakabileceğiniz tezgahlar bulunmaktadır.

-Turgutreis Marina’daki açık hava sineması, el işi tezgahları, çesitli café, bar ve restaurantlar akşamlarınızı renklendirebilir.

-Ortakent’te Midtown, Konacık’ta Avenue Bodrum ve Gümbet’te Oasis Alışveriş Merkezleri bulunmaktadır.

-Islamhaneleri’nde atlı safari ve at biniciliği yapabileceğiniz bir klüp bulunmaktadır.

-Bodrum’da yaz boyunca çeşitli tarihlerde, Bodrum Antik Tiyatrosu, Bodrum Kalesi, Turgutreis Marina gibi birçok mekanda açık hava konserleri ve farklı sanat aktiviteleri gerçekleştirilmektedir.  Bu aktiviteleri de takip etmeniz size unutulmayacak anlar yaşatabilir.

bodrum-antik