Pansiyonumuz

Ege’nin enfes doğası içinde, denize 1 dakika yürüme mesafesinde olan pansiyonumuz Akyarlar Köyü, Karaincir Mevkii`nde 2000 m2 alana kurulmuştur. Pansiyonumuzda  2, 3,  4 kişilik 17 odamız ve 3 adet apartımız vardır. Tüm odalarımızda sıcak su, klima, balkon, banyo, tuvalet,  giysi dolabı bulunmaktadır.

Apartlarımız bir yatak odası , açık mutfak salon ve balkondan oluşmaktadır ve apartlarımızda sıcak su, uydu televizyon, klima, tüm mutfak malzemeleri, büyük buzdolabı, çamaşır makinası ve çek-yat bulunmaktadır.

Apart ve odaları ihtiyacınıza göre, günlük, haftalık, aylık veya sezonluk  kiralayabilirsiniz.

-Misafirlerimiz için otoparkımız mevcuttur.

-Konaklama, konaklama& kahvaltı  ve yarım pansiyon konaklama olarak hizmet sunmaktayız.

-Asmalarla gölgelenen bahçemizde, sizler için özenle hazırlanan günlük ev yemeklerini ve ızgaraları tadabilirsiniz. Bahçemizde televizyon seyredebilir, ücretsiz kablosuz internetimizden faydalanabilir, ve tavuklarımızı besleyebilirsiniz…

Bodrum’un en temiz ve güzel plajlarından Karaincir Plajı’na 1 dakika yürüme mesafesi uzaklıktayız. Karaincir Plaji’nın büyük bölümü doğal ince kumdur.  Birden derinleşmediği ve dalgasız olduğu için çocuklar ve yüzmeyi yeni öğrenenler için de çok keyifli bir denizdir. Geniş ve uzun plaj bandında çesitli plaj işletmeleri bulunmaktadır.

Yürüme mesafesindeki diğer bir kumsal da Akyarlar Plajı’dır. Pansiyonumuza yürüyerek 10 dakika mesafede olan Akyarlar, şirin bir balıkçı kasabasıdır ve yine çesitli plaj işletmeleri bulunmaktadır.

Karaincir ve Akyarlar Plajları’nda bulunan su sporları işletmeleri şirketimiz bünyesinde bulunmaktadır. Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimiz tatillerine keyif ve heyecan katmak icin yapacakları jet ski, ringo, muz vs su sporları  aktivitelerinden ve günlük tekne gezilerinden %10 indirimle yararlanabilirler.